Szakkörök

Angol szakkör:

Vezető: Győriné Pál Ildikó

Az 1. 2. osztályosok számára szerveződött, melynek feladata az angol nyelv tanulásának előkészítése, megszerettetése játékos, könnyed, elsősorban szóbeli feladatokkal.

Matematika szakkör:

Vezető: Krajnyik Ödönné

Feladata a problémamegoldó, logikus gondolkodás szórakoztatva fejlesztése, sok játékos feladat megoldásával.

Néptánc szakkör:

Vezeti: Cs. Kovácsné Horváth Katalin

Az érdeklődő tanulók néhány néptánc alaplépéseivel ismerkedhetnek meg, valamint az ismétlés évében egy-egy táncból koreográfiát tanulhatnak meg, melyet az iskolanapon mutatnak be.

Színjátszó szakkör:

Vezeti: Földházi Rita

Feladata a drámapedagógia módszer alkalmazása, kommunikációs, személyiségfejlesztő gyakorlatok végzése, színdarabok bemutatása.Bemutatkozás az iskolanapon.

Énekkar:

Vezeti: Cs. Kovácsné Horváth Katalin

Feladata az éneklés megszerettetése , a tehetséges tanulók fejlesztése. Felkészülés iskolai és iskolán kívüli szereplésekre.

Furulya szakkör:

Vezeti: Cs. Kovácsné Horváth Katalin

Feladata a hangszeres játék megtanítása. Felkészülés iskolai és iskolán kívüli szereplésekre.

Sportkör:

Vezeti: Tanai Jácint

A sportkör a tehetséggondozást, a versenyekre történő felkészítést szolgálja. 2003 óta Diáksport Egyesületként működik 5 szakosztállyal.